STEPN Apple Music ile Oyun Uygulamasını Birleştirdi!

Find Satoshi Lab tarafından geliştirilen STEPN adlı büyük bir Web3 “move-to-earn” oyunu, Apple Music’i uygulamasına entegre etti. Bu entegrasyon, kullanıcıların favori Apple Music çalma listelerini doğrudan STEPN uygulamasında dinleyebilmelerine imkan sağlayacak, böylece harici bir müzik uygulamasına ihtiyaç duymayacaklar.

Bu yeni entegrasyon, STEPN’in ApplePay ile yapılan uygulama içi satın alımların ardından gerçekleştirdiği ikinci Apple entegrasyonunu temsil ediyor. Bu adım, sadece kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sunmakla kalmıyor, aynı zamanda teknolojinin geleceğine dair bir işaret taşıyor. Geleneksel teknoloji devleri, Web3 gibi merkezi olmayan uygulamaları tanıyarak ve iş birliği yaparak, merkezi olmayan teknolojilerin günlük yaşamımızda artan önemini ve kabulünü yansıtıyor.

Find Satoshi Lab Kurucu Ortağı Yawn Rong, konu hakkında yaptığı açıklamada, “STEPN’deki misyonumuz her zaman kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olduğunca ilgi çekici ve kullanıcı dostu hale getirmek olmuştur. Müzik, günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Spor yaparken, işe giderken veya sadece dinlenirken müzik arka planda çalınır. Apple Music’i platformumuza entegre ederek, kullanıcılarımıza STEPN deneyimlerini en sevdikleri müziklerle daha da özel hale getirme fırsatı sunuyoruz. Bu, daha etkileyici bir deneyim ve STEPN ekosistemi ile günlük yaşam arasında daha güçlü bir bağlantı anlamına gelmektedir.”

Ayrıca, bu tür iş birlikleri Web2 ve Web3 arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olarak daha sorunsuz bir geçiş sağlayarak ve merkezi olmayan dünyada kullanıcı güvenini artırarak katkıda bulunuyor.

STEPN to Pave Path Destined to Reach Web3— GMT to Define Newer Protocols -  The Coin Republic